VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Džiaugiamės dar vienu mūsų mokinių pasiekimu
21555
post-template-default,single,single-post,postid-21555,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Džiaugiamės dar vienu mūsų mokinių pasiekimu

Džiaugiamės dar vienu mūsų mokinių pasiekimu

Besibaigiant 2022-iesiems metams 1-4 kl. mokiniai dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių piešinių konkurse „Seku seku pasaką“, kurį organizavo Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla. Konkurso tikslas – skatinti mokinių kūrybą, bendravimą ir bendradarbiavimą.

Iš visų 3-4 klasių mokinių mūsų mokyklai atstovavo 3d klasės mokinė Adrija Žėkaitė (mokytoja Norūna Grybienė).

Šiame konkurse ji gavo diplomą, patvirtinantį apie laimėtą 2-ąją vietą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.