VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 2c klasės itališkos picos gaminimas
21573
post-template-default,single,single-post,postid-21573,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

2c klasės itališkos picos gaminimas

2c klasės itališkos picos gaminimas

Sausio 27 dieną 2c klasės mokiniai skubėjo į technologijų kabinetą, kuriame turėjo maisto gaminimo pamoką. Pamokoje sužinojo, kad itališkos picos atsiradimas kilo iš varguolių paplotėlio kepto ant akmens. Po įdomaus pasakojimo mokiniai kibo prie darbo. Pagaminta pica buvo labai gardi, nes į ją įdėjo žiupsnelį meilės.

Antrokai džiaugiasi pasiektu rezultatu!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.