VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sveikiname!
21570
post-template-default,single,single-post,postid-21570,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Sveikiname!

Sveikiname!

6C klasės moksleiviai gruodžio – sausio mėn. dalyvavo konkurse – akcijoje Vilniaus miesto moksleiviams  ,,Prikelk daiktą antram gyvenimui“, kurį organizavoSostinės vaikų ir jaunimo centras. Mūsų mokyklos komanda ,,6C ELFIUKAI” tapo nominacijos ,,Originaliausia perdirbimo idėja“ nugalėtoja.  Mokiniams konkursui ruoštis padėjo technologijų mokytoja Nijolė Misiukonienė, mokytojo padėjėja Lina Vaitkevičienė ir klasės vadovė Viktorija Macinkevič.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.