VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kūrybinių darbų paroda- konkursas ,,Laisvė”
21722
post-template-default,single,single-post,postid-21722,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kūrybinių darbų paroda- konkursas ,,Laisvė”

Kūrybinių darbų paroda- konkursas ,,Laisvė”

Vasario mėn. 4a ir 3b klasių mokinių sukurti darbai dalyvavo respublikiniame kūrybinių darbų parodoje- konkurse ,,Laisvė”, kurį organizavo Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos pedagogai. Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos mokinių sukurti darbai eksponuojami Jurbarko rajono savivaldybės Viešojoje bibliotekoje surengtoje parodoje.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.