VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Konkursas ,,Tautiškiausia klasė”
21854
post-template-default,single,single-post,postid-21854,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Konkursas ,,Tautiškiausia klasė”

Konkursas ,,Tautiškiausia klasė”

Kovo 10 d. Sausio 13-osios progimnazijoje vyko  konkursas ‚,Tautiškiausia klasė‘‘, kurį organizavo septintos klasės. Šios iniciatyvos tikslas – suburti progimnazijos bendruomenę ir stiprinti tautinę savimonę.

Konkurso metu kiekviena klasė turėjo atskleisti Kovo 11-oios dvasią (drabužiais, atributika ir pan.). Vertinimo komisijos sprendimu ,,Tautiškiausia klasė‘‘ tarp 1-4 klasių yra 3A klasė , tarp 5-8 klasių – 6B klasė.

  Dėkojame konkurso dalyviams ir laimėtojams už jų patriotizmą ir linkime visiems gražios Kovo 11-osios!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.