VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Gyvūnų paroda ,,Mano augintinis”
21956
post-template-default,single,single-post,postid-21956,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Gyvūnų paroda ,,Mano augintinis”

Gyvūnų paroda ,,Mano augintinis”

Kovo 31 dieną progimnazijoje vyko baigiamasis Sąmoningumo didinimo mėnesio „Be patyčių“ renginys gyvūnėlių paroda  „Mano augintinis“. Labai dėkojame  parodos dalyviams, jos lankytojams bei visiems prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo. Ir toliau visi kartu kurkime gerą nuotaiką, dalinkimės puikiais įspūdžiais  bei rūpinkimės vieni kitais!  Kviečiame pasidžiaugti parodos akimirkomis.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.