VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vilniaus miesto 2-4 klasių matematikos olimpiados I etapas
21982
post-template-default,single,single-post,postid-21982,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Vilniaus miesto 2-4 klasių matematikos olimpiados I etapas

Vilniaus miesto 2-4 klasių matematikos olimpiados I etapas

Kovo 27 d. vyko Vilniaus miesto 2-4 klasių matematikos olimpiados I etapas. Mokykloje daugiausia taškų surinko: Arminas Jakonis, 2b klasės mokinys, mokytoja Virginija Blažienė, Gintė Mikalajūnaitė, 3a klasės mokinė, mokytoja Nijolė Bružienė, Margiris Ruškus, 4a klasės mokinys, mokytoja Ilona Baltušnikienė. Šie mokiniai  2023 m. kovo 29 d. dalyvavo  konkurso II etape Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijoje.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.