VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | SKAITYMO SAVAITĖ „SkaiTAU“,
21997
post-template-default,single,single-post,postid-21997,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

SKAITYMO SAVAITĖ „SkaiTAU“,

SKAITYMO SAVAITĖ „SkaiTAU“,

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje 2023 m. balandžio 3-7 dienomis vyks SKAITYMO SAVAITĖ „SkaiTAU“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.
Lietuvių kalbos mokytojų paskatinti ir paruošti vyresniųjų klasių mokiniai pagal suderintą tvarkaraštį skaitys literatūros kūrinius priešmokyklinių grupių ugdytiniams ir pradinių klasių mokiniams, jie bandys dar labiau sudominti pradinukus knyga, joje glūdinčiomis paslaptimis.
„Kai skaitome, mūsų mintys auginasi sparnus…“ (Margarita Engle)
KVIEČIAME VISUS SKAITYTI!!!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.