VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Tyrėjo diena
22000
post-template-default,single,single-post,postid-22000,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Tyrėjo diena

Tyrėjo diena

Šiuolaikiniams mokiniams yra labai svarbu, kad pamokos vyktų ne tik skaitant vadovėlius klasėse, bet ir už jų ribų, netradicinėse aplinkose, pasitelkiant išradingumą.

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje 2023 m. balandžio 6-ąją organizuojama netradicinio ugdymo diena – TYRĖJO DIENA.

1-8 klasių mokiniai su mokytojais dalyvaus įvairiose edukacijose, vyksiančiose progimnazijoje, mieste ir šalyje. Edukacijų metu jie susipažins su Lietuvos architektūriniais objektais konstruojant su LEGO, žvelgs pro virtualios realybės akinius į kitą pasaulį virtualios realybės filme „Angelų takais“. Žaslių kultūros centre susipažins su karamelinių saldainių gaminimo amato ištakomis ir tradicijomis, stebės karamelės gaminimo procesą.

Mokiniai dalyvaus edukacijose „Grafika ant tekstilės“, „Tapyba ant vandens“,.įvairiose aplinkosaugos, gamtos pasaulio pažinimo edukacijose.

Dalyvaudami ,,Mėgintuvėlis.lt laboratorijos“ edukacinėje programoje ,,Ekologinis iššūkis — eksperimentai laboratorijoje“, mokiniai nagrinės svarbias ekologijos temas: ozono sluoksnio plonėjimą, šiltnamio efekto susidarymą, plastiko atliekų mažinimo būdus, o „Mokslo laboratorijoje“ atliks įvairius eksperimentus. Kriminalistikos laboratorijoje „Mėgintuvėlis“ interaktyviuose edukaciniuose užsiėmimuose mokiniai turės galimybę pasiskirstyti vaidmenimis ir laboratorijose išbandyti kriminalistikos mokslą,

Mokiniai su mokytojais lankysis ir dalyvaus edukacijose Valstybės pažinimo centre, Energetikos ir technikos, Teatro, muzikos ir kino, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmų muziejuose, „Skalvijos“ kino teatre, Vilniaus televizijos bokšte, Vilniaus Katedros varpinėje, Kauno pilyje ir istorinėje Prezidentūroje.

Linkime puikių renginių, įdomių eksperimentų, naujų atradimų!!!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.