VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Mokinių vaidinimas “Voro vestuvės”
22120
post-template-default,single,single-post,postid-22120,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Mokinių vaidinimas “Voro vestuvės”

Mokinių vaidinimas “Voro vestuvės”

   Gegužės 3 d. lopšelio-darželio „Žibutė”  vaikus aplankė Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos, 3D klasės mokiniai (mokytoja Norūna Grybienė). Mokiniai „Žibutės“ ugdytiniams padovanojo muzikinį spektaklį „Voro vestuvės“. Šią eiliuotą pasaką darželio vaikai buvo jau ne kartą skaitę, todėl pasirodymą stebėjo tik dar labiau susikaupę ir susidomėję. Aktoriams buvo nepagailėta plojimų ir šypsenų.

            Po spektaklio „Pelėdžiukų“ grupės vaikai dovanojo mokiniams simboliškas pačių gamintas dovanėles, direktorė Angelika Genevičienė įteikė saldžią dovaną mokiniams, o jų mokytoja buvo apdovanota padėka už kūrybišką vaikų ugdymą. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.