VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Netradicinė pamoka ,,Pažintis su energetika”
22214
post-template-default,single,single-post,postid-22214,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Netradicinė pamoka ,,Pažintis su energetika”

Netradicinė pamoka ,,Pažintis su energetika”

Gegužės 30 d. mūsų progimnazijoje viešėjo Ignitis grupės atstovė Jurgita Šoblinskienė, kuri 3b ir 4a  klasės mokiniams vedė labai įdomias netradicines pamokas  ,,Atrask save energetikoje. Pažintis su energetika pradinukams”. Mokiniai pagilino žinias apie elektros energijos gaminimo ir taupymo būdus, o už žingeidumą buvo paskatinti dovanomis.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.