VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 8 – okų išleistuvės
22267
post-template-default,single,single-post,postid-22267,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

8 – okų išleistuvės

8 – okų išleistuvės

Puiki diena, saulė, šypsenos ir malonus jaudulys. Visa tai lydėjo birželio 15 d. progimnazijos salėje vykusias 8 – okų išleistuves. Sveikinimo žodžiai, jausmingos ir nuoširdžios tėvų padėkos progimnazijos mokytojams ir vadovybei, na ir, žinoma, 8 – okų mintys apie progimnazijoje praleistus metus.

Šventę vainikavo vaikų svajonėmis pripildyti balti oro balionėliai, kurie paleisti drąsiai nuskriejo į tolį… Drąsaus skrydžio palinkėjome ir mūsų 8 – okams.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.