VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Rugsėjo 13 d. – transliacija tėvams apie Gyvenimo įgūdžių programą
22396
post-template-default,single,single-post,postid-22396,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Rugsėjo 13 d. – transliacija tėvams apie Gyvenimo įgūdžių programą

Rugsėjo 13 d. – transliacija tėvams apie Gyvenimo įgūdžių programą

Rugsėjo 13 d. 15 val. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos „YouTube“ kanalu mokytojams ir tėvams bus transliuojama viešoji konsultacija apie Gyvenimo įgūdžių programą.

Į rūpimus klausimus apie šią programą atsakys Paulius Narušis, biologijos mokytojas, neformalaus ugdymo mokytojas ir ugdymo karjerai koordinatorius Vilniaus jėzuitų gimnazijoje, ir Kamilė Pudžemytė, „Renkuosi mokyti“ programos alumnė, etikos mokytoja, akredituota lytiškumo ugdymo edukatorė. 

Transliacijos nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=QRJoON4LyLU.

Klausimus iš anksto kviečiame užduoti el. paštu turiu.klausima@smsm.lt.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.