VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Edukacinis projektas ,,Po stiklu”
22515
post-template-default,single,single-post,postid-22515,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Edukacinis projektas ,,Po stiklu”

Edukacinis projektas ,,Po stiklu”

Spalio 18 d. mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame projekte ,,Po stiklu”. Jaunieji gamtos mylėtojai daugiau sužinojo apie nariuotakojų kilmę ir gyvenamąsias vietas, apie vabzdžių vystymosi ciklus bei jų klasifikaciją. Patys drąsiausi mokiniai džiaugėsi galimybe paglostyti iguaną, drakoną ar kukurūzinį žaltį.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.