VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Tyrėjų diena
22526
post-template-default,single,single-post,postid-22526,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Tyrėjų diena

Tyrėjų diena

Spalio 13-oji mokykloje- Tyrėjų diena. Šios dienos tikslas- mokytis kitoje aplinkoje, patirti, pamatyti, pajusti. Vieni  mokiniai išvyko tyrinėti Vilniaus miesto: gatvių, muziejų, bibliotekų, įmonių. Kiti darbavosi laboratorijose, miške. Pvz. 4d kl. mokiniai dalyvavo MB „Mėgintuvėlis LT” organizuojamoje edukacijoje „Menas gyvybėje”. Šios edukacijos metu mokiniai artimiau susipažino su ląstele, jos sandara bei funkcijomis.
5b, 6a ir 6d miške tyrė medžius. išmoko išmatuoti medžio aukštį nykščio pagalba. Kitų klasių mokiniai aplankė LRT studiją, televizijos bokštą, pinigų muziejų, energetikos muziejų, A. Mickevičiaus biblioteką ir dar daug kitų objektų.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.