VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Netradicinio ugdymo diena – „Vilnius yra mokykla“
22572
post-template-default,single,single-post,postid-22572,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Netradicinio ugdymo diena – „Vilnius yra mokykla“

Netradicinio ugdymo diena – „Vilnius yra mokykla“

2023 m. lapkričio 15 diena Progimnazijoje – netradicinio ugdymo diena. Siekiant išnaudoti Vilniaus miesto savivaldybės ir EDU Vilnius teikiamas galimybes sukūrus platformą „Vilnius yra mokykla“, visi iškeliaujame mokytis už Progimnazijos sienų į mūsų mylimo miesto erdves!

„Šiuo projektu Vilnius siekia modernumo švietimo sistemoje – bent 10 proc. pamokų perkelti iš mokyklos pastato į miesto erdves ir diegti mišraus ugdymo modelį: skatinti mokyklas kūrybiškai išnaudoti pačias įvairiausias Vilniaus erdves ir vis dažniau tradicines pamokas klasėse derinti su pamokomis mieste. Paverskime miestą atvira mokymosi erdve ir sudarykime galimybes vaikams būti motyvuotiems patyrimui už klasės ribų.“

Vilniuje įsikūrusiose pažangiausiose laboratorijose šiandien organizuosime biologijos, fizikos ir chemijos pamokos. Muziejuose ir galerijose – istorijos ir menų pažinimą. Mums talkins skirtingų sričių specialistai.

„Vilnius yra mokykla“ projektas įgyvendinamas panaudojant „Bloomberg Philanthropies“ Pasauliniame merų iššūkyje Sostinės laimėtą paramą.

Saugaus elgesio gatvėje ekspertai 4c

Pamoka apie Šaltajį karą (8c)

4d kl. mokiniai netradicinio ugdymo dieną – atradimų dieną su pažintine veikla “Vilnius yra mokykla” vyko į Kalvarijų turgų, kur buvo organizuojama integruota anglų k., lietuvių k. ir matematikos pamoka, kurios tema „Ar norėtum „sumedžioti“ išmoktus žodžius?“. Pamoką vedė mokytojos Norūna Grybienė ir Živilė Arnašienė.

5a klasės mokiniai lankėsi „Vilniaus literatų namuose” ir turėjo integruotą lietuvių kalbos ir istorijos pamoką „Vilnius – daugiakultūris miestas”.

4b klasės mokiniai buvo Lietuvos Respublikos valstybiniame  patentų biure, kur vyko  pamoka „Sukurk savo svajonių prekių ženklą!”

1a klasės mokiniai su mokytoja Ilona Baltušnikiene  dalyvavo ZOOparke vykusioje edukacijoje ,,Gamtos pasaulio pažinimas”.
3a klasės mokiniai su mokytoja Kamile Levickaite dalyvavo pamokoje ,,Būk saugus mokiny”, o vėliau vyko į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą prie VRM.   

 4 a aplankė Pinigų muziejų.

8A klasės mokiniai dalyvavo ,,Netradicinėje komandos formavimo pamokoje” Sostinės vaikų ir jaunimo centre.

7e klasės mokiniai dalyvavo programos ,,Vilnius yra mokykla‘‘ organizuotoje pamokoje ,,Pasimatuokite specialybę Valstybės duomenų agentūroje‘‘. Mokiniai lankėsi Valstybės duomenų agentūroje, susipažino su jos veikla, darbuotojų profesijomis ir pasiekimais. Mokinius ypač sužavėjo darbuotojos Saulės kalba apie jos profesinį kelią ir siekį tobulėti.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.