VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Tolerancijos diena
22611
post-template-default,single,single-post,postid-22611,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Tolerancijos diena

Tolerancijos diena

Lapkričio 16-oji – Traptautinė Tolerancijos diena! Kaip ir kismet, mes ją paminime kalbėdamiesi apie tolerancijos prasmę ir reikšmę, jos apraiškas mūsų visuomenėje, ieškodami pavyzdžių iš istorijos arba remdamiesi nūdienos įvykiais, susijusiais su netolerancija kitai tautai, jos vertybėms, religijai ir rasei. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis-  Tolerancijos žibintas, padedantis išsivaduoti iš rudens tamsos ir skleidžiantis šviesą- gėrį, pozityvumą, toleranciją bei pakantumą. Pasidžiaukime mokinių darbeliais ir tikėkime, kad šviesa nugalės tamsą!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.