VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Dalijimasis gerąja patirtimi
22648
post-template-default,single,single-post,postid-22648,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Dalijimasis gerąja patirtimi

Dalijimasis gerąja patirtimi

Sėkmingai organizuodami specialųjį ugdymą, nuolat konsultuojame ir savo kolegas už mokyklos ribų. Lapkričio 8 d. gerąja patirtimi mokyklos specialioji pedagogė Eglė Jakubkienė, specialioji pedagogė/istorijos mokytoja Aurelija Vainoriūtė ir pavaduotoja ugdymui Giedrė Krisikaitienė dalijosi Minties gimnazijoje, kurioje šiais mokslo metais buvo įsteigta 9 specialioji klasė. Praktinių užsiėmimų metu buvo kalbama apie mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdymo ypatumus, užduočių diferencijavimą, vertinimo sistemą, aplinkos pritaikymą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.