VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Advento kalendoriaus istorijos”
22677
post-template-default,single,single-post,postid-22677,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Advento kalendoriaus istorijos”

„Advento kalendoriaus istorijos”

Aktyvūs 8c kl. vaikinai dalyvauja konkurse „Advento kalendoriaus istorijos”, kurį organizuoja Sostinės vaikų ir jaunimo centras. Konkurso idėja – pagaminti Advento kalendorių iš antrinių žaliavų. Mokiniai, vadovaujami technologijų mokytojos N. Misiukonienės, kibo į darbus ir paruošė džinsinių kišenėlių kalendorių, kuris vėliau, pasibaigus šventėms, gali tapti klasėje reikalingų daiktų saugykla. Konkurso organizatoriai skiria papildomus balus, jei kalendorius bus kam nors padovanotas. Aštuntokai nedvejodami nustebino ir nudžiugino 5c kl. mokinius. Vaikai labai džiaugiasi, o kruopščiai pagamintas darbelis jau atlieka savo funkciją.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.