VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | EKSKURSIJA Į LR SEIMĄ
22683
post-template-default,single,single-post,postid-22683,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

EKSKURSIJA Į LR SEIMĄ

EKSKURSIJA Į LR SEIMĄ

Gruodžio 5 d. LR Seime lankėsi Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos 7-8 klasės moksleiviai. Ekskursijos metu moksleiviai sužinojo, kaip atrodo Seimo nario diena, susipažino su parlamento veikla ir įstatymų leidyba. Aplankė įvairias Seimo posėdžių sales, gyvai stebėjo Seimo narių darbą plenarinio posėdžio metu. Lankydamiesi istorinėje Kovo 11-osios salėje dar kartą prisiminė svarbiausius mūsų valstybės istorijos faktus kovose dėl nepriklausomybės. Dėkojame Seimo nariui Algiui Strelčiūnui už priėmimą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.