VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Smalsučių” konferencija
22674
post-template-default,single,single-post,postid-22674,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Smalsučių” konferencija

„Smalsučių” konferencija

Jau tradicija tapo rengti pranešimus ir juos pristatyti kitų klasių draugams. Ne vienus metus 1 – 4c kl. mokiniai dalyvauja „Smalsučių” konferencijoje, kurioje arba pristato savo parengtus pranešimus, arba klausydamiesi sužino daug naujų dalykų. Šiais mokslo metais Lukas iš 3c kl. supažindino mus su bitėmis, paaiškėjo, jeigu bitė įgelia – ji miršta! 4c kl. astronomai papasakojo mums apie planetas, savo pranešimus iliustravo, naudingos informacijos ieškojo enciklopedijose. Nusprendėme, kad Žemė – ta vieta, kur geriausia gyventi!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.