VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | TARPTAUTINIS ŠOKIŲ FESTIVALIS-KONKURSAS RYGOJE
22690
post-template-default,single,single-post,postid-22690,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

TARPTAUTINIS ŠOKIŲ FESTIVALIS-KONKURSAS RYGOJE

TARPTAUTINIS ŠOKIŲ FESTIVALIS-KONKURSAS RYGOJE

Gruodžio 1 d. Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos vaikų šokių studijos “Lazdynėlis” jaunuolių (6-8 kl.) grupė (meno vadovė Rimutė Zaleckaitė, šokio mokytoja Rasa Kašėtienė) dalyvavo Rygoje (Latvijoje) vykusiame tarptautiniame šokių festivalyje – konkurse “Merry Christmas, Baltic Amber, Riga 2023”. Puikiai pasirodę šokėjai savo amžiaus grupėje, liaudiškų šokių kategorijoje laimėjo 1 vietą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.