VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | DALYVAVOME RESPUBLIKINĖJE SPECIALIŲJŲ UGDYMOSI POREIKIŲ TURINČIŲ PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODOJE-KONKURSE „KALĖDŲ SENELIO BATAS“
22732
post-template-default,single,single-post,postid-22732,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

DALYVAVOME RESPUBLIKINĖJE SPECIALIŲJŲ UGDYMOSI POREIKIŲ TURINČIŲ PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODOJE-KONKURSE „KALĖDŲ SENELIO BATAS“

DALYVAVOME RESPUBLIKINĖJE SPECIALIŲJŲ UGDYMOSI POREIKIŲ TURINČIŲ PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODOJE-KONKURSE „KALĖDŲ SENELIO BATAS“

Džiugu, jog keturi 4d kl. mokiniai – Jonas Kuliūnas, Vytautas Vitkus, Nojus Vinciūnas bei Darijan Vitkovski – gruodžio mėn. dalyvavo Respublikinėje specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje-konkurse „Kalėdų senelio batas“, kurią organizavo Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centras. Mokinius ruošė mokytoja Norūna Grybienė.

Kūrybiniai darbai galėjo būti atlikti įvairiomis priemonėmis, norima technika (piešti, tapyti, aplikuoti gamtine medžiaga, kalėdinėmis dekoracijomis ir pan.). Mokiniai pasirinko gana skirtingas technikas. Jie džiaugėsi savo kūrybiniais sumanymais bei jų rezultatais. Už dalyvavimą parodoje dalyviams buvo įteiktos padėkos.

Darbai ekspnuojami Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centro socialiniame tinkle Faceboook: https://www.facebook.com/SiauliuSUC/videos_by

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.