VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Susitikimas su Kalėdų Seneliu
22750
post-template-default,single,single-post,postid-22750,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Susitikimas su Kalėdų Seneliu

Susitikimas su Kalėdų Seneliu

Gruodžio 20 d., gavęs 1A ir 3A klasės mokytojų Ilonos B. ir Kamilės L. laišką, į mūsų progimnaziją atvyko Kalėdų Senelis. Mokiniams labai patiko kalėdiniai burtai, žaidimai ir Kalėdų Senelio dovanos. Gruodžio 21 d. 1A ir 3A klasės mokiniai su mokytojomis vyko į Vilniaus saugaus miesto centrą. Edukacijų metu mokiniai sužinojo apie antrinių žaliavų panaudojimą ir pasigamino kalėdines atvirutes.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.