VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Direktorė Nomeda Kasperavičienė
22760
post-template-default,single,single-post,postid-22760,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Direktorė Nomeda Kasperavičienė

Direktorė Nomeda Kasperavičienė

Mieli Sausio 13 – osios bendruomenės nariai,

labai džiaugiuosi prisijungusi prie šaunios jūsų bendruomenės. Nuo 2023 m. gruodžio 29 d. pradėjau dirbti direktore. Esu atvira, atsakinga asmenybė, vertinanti kūrybiškumą ir iniciatyvumą, palaikanti ir padrąsinanti priimant sprendimus, ieškanti, naujų tobulėjimo galimybių ir metodų. Domiuosi švietimo naujovėmis, gebu sutelkti žmones bendriems tikslams, skatinu juos imtis iniciatyvų.

Labai laukiu visų, kas norite susipažinti su manimi, sausio 8-12 d. susitikti mokyklos vestibiulyje kiekvieną dieną nuo 7.30 val. iki 8.00 val.

Tikiu, kad kartu nuveiksime daug bendruomenės labui. Esu įsitikinusi, kad kartu galime kurti šiltą, saugią, mokymąsi skatinančią aplinką, kurioje kiekvienas mokinys jausis mylimas, gerbiamas ir vertinamas.

Mano durys visada atviros Jūsų mintims, idėjoms ir bendradarbiavimui.

Pagarbiai,

Direktorė Nomeda Kasperavičienė

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.