VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sausio 13-osios minėjimo renginiai
22774
post-template-default,single,single-post,postid-22774,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Sausio 13-osios minėjimo renginiai

Sausio 13-osios minėjimo renginiai

Sausio 12 d., penktadienį, progimnazijos bendruomenę kviečiame dalyvauti netradicinio ugdymo veiklose.

8 val. jungdamiesi prie visuotinės pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“ languose uždegsime žvakutes ir visi kartu giedosime „Tautišką giesmę“. Pilietiškumo pamokas mokiniams ves klasių auklėtojai ar svečiai, sausio 13-osios nakties liudytojai. Po pamokų progimnazijos languose „sužydės“ neužmirštuolės.

9 val., 10 val. ir 11 val. aktų salėje vyks Laisvės gynėjų dienos minėjimai. Mokiniai lankysis mūsų progimnazijos Sausio 13-osios atminimo muziejuje ir uždegs žvakutes prie TV bokšto.

11 val. vyriausi mokiniai vyks į minėjimą-susitikimą Vyriausybėje su kultūros istoriku Aurimu Švedu ir į Antakalnio kapines.

10.30 val. visi bendruomenės nariai ir mūsų 6-8 klasių mokiniai kviečiami dalyvauti šventose mišiose už žuvusiuosius, kurios vyks šv. Jono Bosko bažnyčioje.

Uždegtos žvakutės languose simbolizuos gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.