VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | ,,Palesinkime paukštelius žiemą”
22807
post-template-default,single,single-post,postid-22807,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

,,Palesinkime paukštelius žiemą”

,,Palesinkime paukštelius žiemą”

Sausio 19 d. 1a ir 5a klasės mokiniai dalyvavo bendroje netradicinėje pamokoje ,,Palesinkime paukštelius žiemą”, kurią vedė mokytojai I. Baltušnikienė ir M. Matusevičius. Lietuvių kalbos pamokoje perskaitę apie paukščiams pastatytas lesyklas, pirmokai su tėveliais nusprendė  pagaminti lesyklėlių, o vyresni mokiniai mažiesiems padėjo jas pakabinti. Visiems buvo smagu lesyklas pripildyti sėklomis ir kitais paukščių skanėstais.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.