VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Užgavėnių šventė 
22920
post-template-default,single,single-post,postid-22920,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Užgavėnių šventė 

Užgavėnių šventė 

Šokom, trypėm ir dainavom mes mažam kiemely savo.

Sukom ratą po ratuko, kol galva mums apsisuko.

Taškėme balas linksmai, nes nemokame kitaip.

Lašininį apkabinom, pakalbėjom, nuraminom.

Kanapiniui daug skandavom, koks vikrus jis komentavom.

Traukėm virvę išsijuosę, buvom viskam pasiruošę.

Kanapinis nugalėjo ir pavasaris atėjo!

Atsiprašome labai, jeigu buvo kas ne taip.

                                                                  Aut. Rasa Kašėtienė

Užgavėnės – viena žaismingiausių švenčių. Vasario 13 d. mūsų progimnazijos 1-4 klasių ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai persirengę oželiais, meškutėmis, velniais, raganomis ir kitomis mistinėmis būtybėmis trankiais šokiais, garsia muzika žadino žemę, varė žiemą iš kiemo ir kvietė pavasarį. Sakoma, jei Užgavėnes švęsi – tai metai tikrai bus geri.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.