VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sveikinimas progimnazijos bendruomenei Kovo 11-osios proga
23002
post-template-default,single,single-post,postid-23002,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Sveikinimas progimnazijos bendruomenei Kovo 11-osios proga

Sveikinimas progimnazijos bendruomenei Kovo 11-osios proga

Vien tik ji yra prasmė tikroji,

Nepakeis jos niekas niekada.

Jai vienai tu viską paaukoji,

Ji tavo pradžia ir tavo pabaiga.

Gytis Paškevičius – ,,Mano kraštas‘‘

Saulėtą kovo 8-osios dieną progimnazijos mokiniai šokiais ir Tėvynei skirtais žodžiais sveikino bendruomenę su artėjančia Kovo 11-ąja — Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Kovo 11-oji liudija mūsų drąsą ir norą būti laisviems ir nepriklausomiems. Pasak progimnazijos direktorės Nomedos, Kovo 11-oji — tai galimybė.

Ir nuo kiekvieno iš mūsų priklauso, ar šia galimybe pasinaudosime. Būkime verti Lietuvos. Puoselėkime ją! Mylėkime ją! Ginkime ją, nes ji viena!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.