VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kviečiame pasiklausyti radijo laidos „Draugystė veža”
23219
post-template-default,single,single-post,postid-23219,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kviečiame pasiklausyti radijo laidos „Draugystė veža”

Kviečiame pasiklausyti radijo laidos „Draugystė veža”

Balandžio 2 d. Vilniaus Sausio 13 – osios progimnazijos specialioji pedagogė, pradinių klasių mokytoja Aurelija Vainoriūtė kartu su Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos pradinių klasių mokytoja Egle Januškevičiene laidoje „Draugystė veža” papasakojo apie tai kas lemia autistiškų mokinių sėkmę ugdymo procese ir kaip padėti mokiniams siekti didelių tikslų?

Kviečiame pasiklausyti radijo laidos „Draugystė veža”.

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000335217/kas-lemia-sekme-ugdymo-procese-ir-kaip-padeti-mokiniams-siekti-dideliu-tikslu?fbclid=IwAR2cH2juChrDtwrfvyWoaPXEuNNjlf1vCGaPlDkncSGqblwAWVxIfg33_ow_aem_Acbk1xaTCTL1vShzHNSd2ll_Y0bLV4KFSDcKg-93lxwm0RlxmS-F1LCytxzRVUiH44_cd1jdB7J1cNfFzPWlWsXJ
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.