VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Patirčių diena – nuo klausimo iki atsakymo, vedančio į patirtį“
23243
post-template-default,single,single-post,postid-23243,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Patirčių diena – nuo klausimo iki atsakymo, vedančio į patirtį“

„Patirčių diena – nuo klausimo iki atsakymo, vedančio į patirtį“

Šių metų balandžio 2-4 dienomis progimnazijoje vyko metodinė „Patirčių diena – nuo klausimo iki atsakymo, vedančio į patirtį“. Visa progimnazijos bendruomenė aktyviai įsitraukė į komandos formavimo veiklas. Vyko darbas grupėse, kuriant užduotis  projektiniei savaitei „Aš esu vilnietis“. Jis davė apčiuopiamą rezultatą. Buvo sukurtos užduotys temomis: mokykla, Lazdynai, Vilniaus miesto erdvės.

Balandžio 2 d. lektorė Olivija Saranienė supažindino su atnaujintu mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimu. Pedagogai išklausė, kaip kompetencijų ugdymas siejasi su vertinimu.

„Patirčių diena“ yra naudingas metodas siekiant geresnių pedagogų darbo rezultatų. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.