VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Ėjimas – kuris keičia”
23272
post-template-default,single,single-post,postid-23272,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Ėjimas – kuris keičia”

„Ėjimas – kuris keičia”

Š. m. gegužės 19d. (sekmadienį) Vilniaus Nepriklausomybės aikštėje vyks renginys „Ėjimas – kuris keičia”.

Ėjimas – tūkstančius žmonių pritraukiantys renginiai skirti tiems, kurie mėgsta vaikščioti ir supranta judėjimo svarbą.

5, 10 ir 25 km trasomis eiti gali visi: pradedant šeimomis su mažyliais, baigiant užkietėjusiais žygeiviais. Ėjimas – daugiau nei įprastas žygis. Parinktos trasos turtingos ne tik gražiais vaizdais, bet ir gamtinių, architektūrinių ir istorinių žinių suteikiančiais objektais. Renginio miestelyje ir poilsio stotelėse laukia pramoginės ir edukacinės veiklos.

Kviečiame progimnazijos bendruomenę aktyviai dalyvauti šioje šventėje. Dėl registracijos prašome kreiptis į fizinio ugdymo mokytojus.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.