VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vilniaus miesto 3–4 klasių mokinių dailės olimpiada
23283
post-template-default,single,single-post,postid-23283,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Vilniaus miesto 3–4 klasių mokinių dailės olimpiada

Vilniaus miesto 3–4 klasių mokinių dailės olimpiada

2024 metų balandžio 11 dieną šv. Kristoforo progimnazijoje vyko tradicinė Vilniaus miesto 3–4 klasių mokinių dailės olimpiada. Šiais metais ji buvo skirta Dainų šventės 100-mečiui paminėti. Olimpiados tema – „Ir daina turi sparnus“.

Mūsų progimnazijai atstovavo 3d klasės mokinė Emilija ir 4b klasės mokinė Melita, kurios tapo laureatėmis. Sveikiname mokines, sėkmingai pasirodžiusias dailės olimpiadoje.

Dėkojame mokytojoms Elžbietai Bylinskai ir Renatai Ivanovai už paruošimą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.