VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Netradicinio ugdymo diena  „Vilnius yra mokykla”
23300
post-template-default,single,single-post,postid-23300,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Netradicinio ugdymo diena  „Vilnius yra mokykla”

Netradicinio ugdymo diena  „Vilnius yra mokykla”

Šių metų balandžio 16-oji — Netradicinio ugdymo diena, skirta projektui Vilnius yra mokykla”. Šią dieną progimnazijos mokiniai paliko įprastą mokyklos aplinką ir pasklido į didžiausios Lietuvoje mokyklos — Vilniaus miesto — edukacines erdves. 1-8 klasės dalyvavo įvairias kompetencijas ugdančiose veiklose, pvz., 4C ir 5C klasių mokiniai dalyvavo USAD rengiamoje pamokoje ,,Užstato sistemoje dalyvaujančių pakuočių kelias‘‘, ugdančioje  mokinių ekologinį raštingumą, 1A klasės mokiniai klausėsi visuomeninio ugdymo pamokos Gedimino pilies bokšte,  6B klasė domėjosi Vilniaus Katedros požemiais ir lobynais, 7E ugdė socialinę ir emocinę kompetencijas patyriminėje edukacijoje, skirtoje  komandos formavimui.

     Po įspūdžių kupinos netradicinės dienos erdvioje Vilniaus miesto mokykloje sugrįžę mokiniai sutarė, kad Vilnius tikrai yra mokykla.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.