VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Skaitymo skatinimo projektas ,,LAPBOOK” 
23323
post-template-default,single,single-post,postid-23323,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Skaitymo skatinimo projektas ,,LAPBOOK” 

Skaitymo skatinimo projektas ,,LAPBOOK” 

Šių metų balandžio 22-29 d. progimnazijos bibliotekoje vyko 6-7 kl. mokinių kūrybinių darbų paroda. Kūrybiniai darbeliai kurti naudojant JAV ir Europoje populiarų skaitymo skatinimo metodą ,,Lapbook”. Šis metodas dažniausiai naudojamas perskaitytoms knygoms pristatyti. Taigi, mūsų mokiniai, pasitelkę savo kūrybiškumą ir fantaziją, gamino savo knygeles ir jose talpino perskaitytos knygos informaciją: veikėjų charakteristiką, siužetą, pagrindinę mintį, perskaitytoje knygoje sprendžiamas problemas ir pan.
Spalvingos, traukiančios akį knygelės pritraukė nemažą būrį lankytojų, ypač jos žavėjo pradinių klasių mokinius.

Tikimės, kad ryškios, mokinių rankų darbo knygelės suvilios paskaityti aprašytą knygą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.