VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO ŠOKIŲ IR DAINŲ FESTIVALIS „MANO TĖVIŠKĖS SPALVOS“ LATVIJOJE
23332
post-template-default,single,single-post,postid-23332,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO ŠOKIŲ IR DAINŲ FESTIVALIS „MANO TĖVIŠKĖS SPALVOS“ LATVIJOJE

TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO ŠOKIŲ IR DAINŲ FESTIVALIS „MANO TĖVIŠKĖS SPALVOS“ LATVIJOJE

Gegužės 11-12 d. Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos vaikų šokių studijos “Lazdynėlis” jaunių (4-5 kl.) grupė (meno vadovė Rimutė Zaleckaitė, šokio mokytoja Rasa Kašėtienė) dalyvavo Latvijoje, Baloži mieste (Rygos priemiestis), tarptautiniame vaikų ir jaunimo šokių ir dainų festivalyje „Mano tėviškės spalvos“, kurį organizavo Rygos lietuvių vidurinė mokykla ir Latvijos lietuvių bendruomenė. Buvo puiki proga išbandyti ir parodyti save tarptautinėje scenoje bei stebėti kitų atlikėjų pasirodymus. Šokėjai taip pat džiaugėsi galimybe aplankyti Rygos senamiestį.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.