VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Viešojo maitinimo įmonės atitikties higienos reikalavimams vertinimas
23353
post-template-default,single,single-post,postid-23353,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Viešojo maitinimo įmonės atitikties higienos reikalavimams vertinimas

Viešojo maitinimo įmonės atitikties higienos reikalavimams vertinimas

Remiantis Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus įsakymu, viešojo maitinimo įmonės atitiktis higienos reikalavimams ir maisto kokybei vertinama balais. Nuo vieno balo už nepatenkinamą higienos būklę iki 5 balų už puikią būklę.
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba patikrino  mūsų progimnazijai maitinimą tiekiančią įmonę UAB „Indola”  ir įvertino  higienos būklę aukščiausiu balu – penkiais puodeliais iš penkių galimų.

Labai džiaugiamės ir sveikiname visą UAB „Indola” kolektyvą.


Progimnazijos administracija

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.