VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Konfliktų prevencijos programa „Taiki mokykla“
23369
post-template-default,single,single-post,postid-23369,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Konfliktų prevencijos programa „Taiki mokykla“

Konfliktų prevencijos programa „Taiki mokykla“

Nuo šių metų balandžio 22 d. iki  gegužės 10 d.  8-tų klasių mokiniai vedė konfliktų prevencijos programos „Taiki mokykla“ užsiėmimus 5-tų klasių mokiniams. Šių užsiėmimų metu penktokai iš savo bendraamžių  gavo žinių kaip konstruktyviai spręsti konfliktus, ugdėsi bendrdarbiavimo bei problemų sprendimo kompetencijas, stiprino pagalbos vienas kitam įgūdžius bei  mokėsi palaikyti konstruktyvius tarpusavio santykius.  Dalinamės užsiėmimų akimirkomis.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.