VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Viešnagė Lazdynų bibliotekoje
23483
post-template-default,single,single-post,postid-23483,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Viešnagė Lazdynų bibliotekoje

Viešnagė Lazdynų bibliotekoje

Birželio 10 d. 1 a klasės mokiniai su mokytoja Ilona Baltušnikiene pėsti ėjo į Lazdynų biblioteką. Kelionėje mokiniai aptarė matytus kelio ženklus ir įtvirtino išmoktas saugaus eismo taisykles. Bibliotekininkė Rima mokiniams paruošė linksmas užduotis, supažindino su skaitomiausiomis pradinukų knygomis ir papasakojo apie bibliotekininko profesiją.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.