VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Netradicinio ugdymo pamoka ,,Vasario 16-oji”
24294
wp-singular,post-template-default,single,single-post,postid-24294,single-format-standard,wp-theme-starflix,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Netradicinio ugdymo pamoka ,,Vasario 16-oji”

Netradicinio ugdymo pamoka ,,Vasario 16-oji”

Vasario 14 d. progimnazijos bendruomenė  minėjo Vasario 16-ąją — Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. 

Pirmoji pamoka vyko netradiciškai — mokiniai su mokytojais diskutavo apie prarastą šalies nepriklausomybę 18 a. ir lietuvių pastangas ją atkurti, aptarė Vasario 16-osios Akto mįslę ir kuo šis Aktas mums reikšmingas. Taip pat mokiniai klausėsi interviu su istorikais, mokslininkais apie šią svarbią datą. Po rimtosios pamokos dalies mokiniai dalyvavo įvairiose kūrybinėse veiklose, skirtose Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Šventiškai pasipuošę priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai, rinkosi progimnazijos aktų salėje. Direktorės pavaduotoja Giedrė Krisikaitienė, pasipuošusi suvalkiečių tautiniu kostiumu, visus susirinkusius pasveikino su Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Dėkojame meno vadovei Rimutei Zaleckaitei, muzikos mokytojai Dominykai Malinauskaitei ir šokių mokytojai Rasai Kašėtienei už puikų renginį. Dainų rate ne tik dainavome, bet ir mokėme vieni kitus dainų apie Tėvynę, kurių žodžiai buvo sudėti į mokinių susikurtas ,,Dainų žodžių knygeles”.

Na, o sekmadienį, Vasario 16-ąją, mokyklos bendruomenės atstovai dalyvaus šventinėje jaunimo eisenoje ,,Lietuvos valstybės keliu”.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.