Sporto šventė
Lapkričio 19 d. mokyklos sporto salėje vyko 1-ųjų klasių sporto šventė. Šventę padėjo organizuoti Vilniaus miesto krepšinio mokykla. Renginyje moksleiviai šventę pradėjo linksma mankšta ir apšilimu, po to demonstravo savo jėgas ir vikrumą energijos reikalaujančiose estafetėse. Pirmokai linksmai praleido ankstyvą antradienio rytą. Jie įrodė, kad yra greiti, vikrūs...