Trijų karalių šventė
Sausio 8 d. 16 val. šv. Jono Bosko bažnyčioje vyko Trijų karalių šventė. 4a klasės vokalinio ansamblio dainininkai ir ,,Lazdynėlio" šokėjai su vadovėmis I. Baltušnikiene ir R. Zaleckaite paruošė šventinę programą ir pasveikino Lazdynų bendruomenę su gražia švente. ...